Czy wiesz, że możesz wspierać naszą działalność?

Możesz pomóc naszym podopiecznym podczas rozliczania podatku dochodowego, a nawet podczas robienia zakupów przez Internet, nie ponosząc żadnych kosztów!

To naprawdę proste- raz do roku możesz włączyć się w akcję przekazania 1% podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Niepełnosprawnym z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym.

 Jak przekazać 1 % podatku?

1.Podczas wypełniania rocznego zeznania podatkowego wypełnić rubrykę o przekazaniu 1% numerem KRS 0000019024

2. Złożyć zeznanie podatkowe i zapłacić podatek.

Możesz też skorzystać z darmowego programu do rozliczeń. Wypełnij PIT on-line i przekaż 1% - http://www.e-pity.pl

Dzięki Waszej dotychczasowej pomocy mogliśmy między innymi wyposażyć Salę Doświadczania Świata. Naszym kolejnym priorytetowym celem jest zakup sprzętu BIOFEEDBACK.

Możesz także pomagać, robiąc zakupy w Internecie, korzystając z serwisu www.fanimani.pl. Wystarczy zarejestrować się na stronie, wyszukać nazwę Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym i przejść do zakupów w wybranym sklepie internetowym. Za każde zakupy serwis fanimani.pl prześle Stowarzyszeniu drobną kwotę, która nie jest doliczana do wartości Twoich zakupów- wspierasz więc zupełnie za darmo! Pełną listę sklepów współpracujących z serwisem znajdziesz tutaj.

Sprawdź, jakie to łatwe!

Stowarzyszenie można wspierać także poprzez wpłacanie dowolnych cegiełek na nasz numer konta: Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym ul. Sportowa 28; 39-200 Dębica Nasz nr konta: PBS o/Dębica 69 8642 1139 2013 3910 5965 0001 KRS 0000019024